Ceragem

Společnost CERAGEM Co., Ltd., která byla založena v roce 1998, je vedoucím výrobcem vysoce kvalitních termálních masážních lehátek. Usiluje o zajištění zdravějšího života pro každého. Ceragem kombinuje moderní technologii s tradicí východní medicíny.

Je největším a nejúspěšnějším prodejcem termálních masážních přístrojů na celém světě. Je v současnosti zastoupen ve více než 70 zemích světa.

Vizí CERAGEMu je stát se celosvětově vedoucí společností v oblasti zdravého životního stylu. CERAGEM proto vynakládá značné finanční prostředky na kontinuální výzkum a vylepšování svých produktů a jeho zaměstnanci po celém světě se ze všech sil snaží zákazníkům poskytovat služby v té nejvyšší kvalitě. Společnost také intenzivně investuje do rozšiřování své působnosti do dalších a dalších zemí po celém světě. Díky své rozsáhlé obchodní síti CERAGEM usiluje o dostupnost svých produktů skutečně všem lidem.

CERAGEM nabízí svým zákazníkům možnost bezplatně si vyzkoušet účinky termo masáže v každém Ceragem centru po celém světě před samotným nákupem.Za dobu svého působení na trhu CERAGEM získal četná ocenění, nominace na nejlepší produkt a několik certifikátů jakosti.