Názory a zkušenosti

Vlastní zkušenost s lehátkem Ceragem

V květnu tohoto roku,jsem se dozvěděla o centru" Ceragem Zlín",kde je možnost vyzkoušet masážní léhátko. Jelikož jsem měla problémy s pohyblivostí ramene,rozhodla jsem se tuto možnost využít. Dnes po několikátém vyzkoušení tohoto masážního léhátka,mohu všem tuto možnost doporučit.

Chtěla bych využít této možnosti a poděkovat celé rodině Kravcových za skvělý přístup,vstřícnost a péči věnovanou všem klientům. Jsem vděčná,že tato možnost je nabízena neomezeně všem.

8.12.2013.

Osobní zkušenost s lehátkem Ceragem

Ceragem centrum ve Zlíně jsem začal navštěvovat v prosinci 2012, k dnešnímu dni mám 104 ležení. Zdravotní stav se mi podstatně zlepšil. Bolest zad-ischias za 3/4 roku nebyl, byť intenzivně pracuji na zahradě. Po cca 3 měsících přestaly a již nejsou bolesti v bederní páteři s "výstřelky" do kyčlí, krční páteř je téměř uvolněná, spánek klidný a dlouhý s méně častým močením a následným usínáním bez prodlev. Po osobní zkušenosti doporučuji ke zlepšení zdravotního stavu, tělesné kondice i psychiky. Podmínkou je ale zřejmě pravidelná návštěva Ceragemu, nejlépe denně. Začni a vytrvej!

Životní lék na všechno!!!

Asi jako většina lidí, když poprvé uslyšelo o Ceragemu, tak jsem si myslel, co to proboha zase kdo na mě zkouší. Že toto lehátko mi napraví problémy s koleny díky tomu, že se mi srovná páteř? Má první otázka zněla, to mě mají za blbce? Ale protože jsem otevřený člověk, tak jsem to šel vyzkoušet. První lehnutí a ucítil jsem bolest a to znamenalo, asi vážně není něco OK a pak mě zaplavila taková krásná uvolněnost a člověk si příjemně odpočinul. Neváhal jsem a kvůli té relaxaci aniž bych myslel, že mi to má jakkoli pomoct, jsem tam začal chodit pravidelně a ejhle po pravidelném chození na lehátko má bolest s koleny byla tatam a já si uvědomil, že toto lehátko je pro mě DAR. Tímto chci poděkovat těm, kteří každé ráno vstávají a zapínají mi mé kouzelné lehátko a dávají mi tu možnost tam chodit pravidelně s krásným úsměvem na rtech.

Děkuji rodino Kravcovi... :)

Děkuji rodina Kravcovích...

Lehátko naděje

Ceragem centrum, Zlín Malenovice? To je oáza klidu, zdraví, pohody a naděje!!! A to není reklama ve smyslu "jedna paní povídala", ale moje osobní zkušenost! Už mě nebavily věty lékařů, že se musím smířit s nevyléčitelnou imunitní poruchou a s vážnou degenerativní poruchou páteře..."že se s tím nedá nic dělat"! Celý život se s tím nehodlám smířit a vyzkoušel jsem už "kde co"...tak jsem se rozhodl vyzkoušet i toto lehátko Ceragem V3...!Je to běh na dlouhou trať - nemohu čekat uzdravení, nebo velké zázraky za pár týdnů, když s mými onemocněními existuji celý život - ale už po 10ti ležení pociťuji velkou úlevu a pomoc!!! Zatím sice "jen" na některých částech "osy života" = páteře, ale už to je pro mne naprosto úžasné! Budu v této terapii pokračovat i nadále, protože "to" funguje a moje naděje na "zdravá záda" neskutečně ožila!!! A po čase se to nemusí a nebude týkat jenom zad...! Působení lehátka je specifické a originální a přitom logické a svým způsobem jednoduché! Tím, že srovná a napraví páteř = osu života, tak pomůže celému organismu...protože "páteřní nervstvo"(velice laicky řečeno) ovládá celý běh organismu, včetně všech orgánů a metabolismu! Všem, kdo mají zdravotní problémy vřele doporučuji vyzkoušet toto lehátko a udělat si svůj vlastní závěr, na základě osobní zkušenosti! Také chci moc a moc ocenit jedinečný přístup, profesionální a hřejivě lidské chování rodinky Kravcové, která má toto všechno ve Zlíně Malenovicích na starosti!
Takže tuto osobní zkušenost zakončím znovu slovy, kterými jsem ji začal = je to oáza klidu, zdraví, pohody a hlavně naděje! A ruku na srdce, kolik takových oáz v dnešním vystresovaném světě známe?